× تماس با ما 09162053353 -- 09366502818
×

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی اس تی ال فایل به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت اس تی ال فایل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری اس تی ال فایل و سایر خدمات ارائه شده توسط اس تی ال فایل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اس تی ال فایل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اس تی ال فایل از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین و مقرارت به تفکیک

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اس تی ال فایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اس تی ال فایل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اس تی ال فایل اقدام کند. همچنین از آنجا که اس تی ال فایل یک وب‌سایت خرده‌فروشی طرحها و مدلهای سه بعدی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظور تولید و صنعت به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
محصولات ارایه شده در وبسایت، یا توسط اس تی ال فایل از شرکت‌های معتبر جهانی رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.
 • ۱. یک روز فاصله زمانی تحویل برای مدلها میباشد، به معنای این است که در صورت خرید مدل سه بعدی ، شروع پردازش سفارش حداکثر یک روز پس از زمان سفارش‌گذاری در اس تی ال فایل است.
 • 2.منظور از یک روز، ‌زمان آماده‌سازی وارسال فایل خریداری شده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع خدمات تغییر یابد.
 • 3. خدمات پس ‌از‌ فروش اس تی ال فایل تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن محصول را می‌پذیرد که که فایل برای مشتری ارسال نشده باشد.
 • 4. اس تی ال فایل هیچگونه مسئولیتی در قبال قرار داشتن یا گرفتن (گذشته و آینده) فایلها بصورت رایگان در سایتها و پایگاه های اینترنتی دیگر ندارد .
 • 5. اس تی ال فایل هیچگونه ضمانتی برای تغییر در مدل یا ویرایش و ... به درخواست مشتری ندارد و اگر خدماتی جداگانه انجام شود هزینه جداگانه توسط مشتری باید پرداخت شود که به نسبت خدمات قابل تغییر است.
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات اس تی ال فایل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به اس تی ال فایل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که اس تی ال فایل به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد اس تی ال فایل برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه اس تی ال فایل را در پروفایل خود لغو کنند. توجه کنید ارسال هرگونه پیامک یا تماس به عنوان اس تی ال فایل، با شماره دیگری که در وب سایت ثبت شده است تخلف و سوء استفاده از نام اس تی ال فایل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@stlfile.com اطلاع دهید.
هدف از ایجاد بخش نظرات در اس تی ال فایل، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات اس تی ال فایل با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. اس تی ال فایل در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت بههیچ‌وجه به معنی تایید فنی اس تی ال فایل درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

 • ۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
 • 2. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
 • 3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
 • 4. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر مدل را در کنار هم بررسی کند.
 • 5. با توجه به تفاوت در سطح مدلهای مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر مدل با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
 • 6. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 • 7. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 • 8. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 • 9. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
 • 10. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 • 11. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • 12. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با مدل موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با مدل را مطرح نکنید.
 • 13. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از اس تی ال فایل را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 • 14. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 • 15. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 • 16. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است